Hakkımızda

2013 yılında kurulan Pay2Phone tüketicilerin internet üzerinden ürün ve hizmet alımını sağlamak ve işletmelerin kullanıcılarına kolay ve güvenli hizmet vermesi amacıyla kurulmuş global mobil cüzdan sistemidir. Alışverişin yanı sıra istenirse, cep telefonundan cep telefonuna ( kullanıcılar arası ) bakiye transferi yapılabiliyor.

Şimdilik 17 ülke ve 4 para biriminde ( USD, EUR; TRY, GBP ) çalışan Pay2Phone ulusal ve uluslararası tüm cep telefonu operatörlerinde ve tüm para birimlerinde hizmet verebilme alt yapısına sahiptir.

Kendi sistem ve altyapısını kullandığı için kullanıcılarının cep telefonu faturalarına da hiçbir ücret yansıtmaz.
Pay2Phone; kullanıcılarının, isterlerse kredi kartı veya banka hesaplarını kullanmadan, offline bakiye yükleme noktalarından nakit ödeme ile ya da online bakiye yükleme noktalarından farklı ödeme metotları aracılığı ile, cep telefonu numaralarına yükledikleri bakiyeyi kullandıkları bir sistemdir.
‘Uluslararası Mobil Cüzdan’ sloganıyla hizmet hayatına başlayan Pay2Phone, bununla ilgili çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Sistem, tüketicilerin sadece online harcamalarında değil, gündelik hayatlarında nakit para taşıma ihtiyaçlarını minimize etmek için uzmanları tarafından devamlı geliştirilmektedir.  
Pay2Phone kullanıldığı sektörlere özel çözümler ürettiği için hem üye iş yerleri hem de kullanıcılar tarafından tercih sebebi olmuş bu sayede kısa sürede farklı birçok sektörde hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’de kurulan Pay2Phone’un merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır.